Haluatko kuulla lisää?

Lähetä meille viesti!

Mitäpä jos tapaisimme?

Tapaamme mielellämme asiakkaitamme.

Haluamme tehdä sen Sinulle helpoksi ja siksi me tulemme luoksesi!

Blueberry Leasing Oy

Jyväskylä, Keski-Suomi, Finland

Puh. 045 237 8348 myynti@bbr.fi

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

image33

Myynti

Asiakaspalvelu

Asiakaspalvelu

image34

Tilaa

Me palvelemme!

image35

Kari Mäkinen

Kari Mäkinen

Kari Mäkinen

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi


Puh. 040 730 2625

kari@bbr.fi

image36

Lauri Laisi

Kari Mäkinen

Kari Mäkinen

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi


Puh. 045 630 5888

lauri@bbr.fi

image37

Teemu Humppi

Kaisa Minkkinen

Kaisa Minkkinen

Ratkaisumyyjä


suorittamassa asevelvollisuutta


teemu@bbr.fi

image38

Kaisa Minkkinen

Kaisa Minkkinen

Kaisa Minkkinen

Ratkaisumyyjä 

Keski-Suomi



kaisa@bbr.fi

image39

Veli-Pekka Syväoja

Ratkaisumyyjä / Mate Bike

Espanja / Fuengirola


Puh. +358 45 220 0221

veli-pekka@bbr.fi

image40

Anne Lindgren

Anne Lindgren

Anne Lindgren

Myynti- ja liiketoiminnan

kehitysjohtaja

Uusimaa / Espoo


Puh. 045 340 3830

anne@bbr.fi

image41

Juha Humppi

Anne Lindgren

Anne Lindgren

Toimitusjohtaja

Keski-Suomi / Jyväskylä



Puh. 045 237 8348

juha@bbr.fi