Haluatko kuulla lisää?

Lähetä meille viesti!

Mitäpä jos tapaisimme?

Tapaamme mielellämme asiakkaitamme.

Haluamme tehdä sen Sinulle helpoksi ja siksi me tulemme luoksesi!

Blueberry Leasing Oy

Jyväskylä, Keski-Suomi, Finland

Puh. 045 237 8348 myynti@bbr.fi

Tilaa

Me palvelemme!

Kari Mäkinen

image14

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi


Puh. 040 730 2625

kari@bbr.fi

Lauri Laisi

image15

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi


Puh. 045 630 5888

lauri@bbr.fi

Teemu Humppi

image16

Ratkaisumyyjä


suorittamassa asevelvollisuutta


teemu@bbr.fi

Kaisa Minkkinen

image17

Ratkaisumyyjä 

Keski-Suomi


Puh. 045 260 1059

kaisa@bbr.fi

Veli-Pekka Syväoja

image18

Ratkaisumyyjä / Mate Bike

Espanja / Fuengirola


Puh. +358 45 220 0221

veli-pekka@bbr.fi

Anne Lindgren

image19

Myynti- ja liiketoiminnan

kehitysjohtaja

Uusimaa / Espoo


Puh. 045 340 3830

anne@bbr.fi

Juha Humppi

image20

Toimitusjohtaja

Keski-Suomi / Jyväskylä



Puh. 045 237 8348

juha@bbr.fi