Haluatko kuulla lisää?

Lähetä meille viesti!

Tämän sivuston suojauksessa käytetään reCAPTCHA-menetelmää, ja Googlen Tietosuojakäytäntö ja Käyttöehdot ovat voimassa.

Mitäpä jos tapaisimme?

Tapaamme mielellämme asiakkaitamme.

Haluamme tehdä sen Sinulle helpoksi ja siksi me tulemme luoksesi!

Blueberry Leasing Oy

Jyväskylä, Keski-Suomi, Finland

Puh. 045 237 8348 myynti@bbr.fi

Tilaa

Me palvelemme!

Anne Lindgren

image4

Myynti- ja liiketoiminnan

kehitysjohtaja



Puh. 045 340 3830

anne@bbr.fi

Juha Humppi

image5

Toimitusjohtaja

Keski-Suomi / Jyväskylä



Puh. 045 237 8348

juha@bbr.fi

Teemu Humppi

image6

Ratkaisumyyjä

Rauma / Satakunta


Puh. 040 920 8729

teemu@bbr.fi

Arto Pohjola

image7

Ratkaisumyyjä

Pohjois-Pohjanmaa / Oulu


Puh. 0400 878 006

arto@bbr.fi

Jonna Laitinen

image8

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi / Jyväskylä


Puh. 045 788 16691

jonna@bbr.fi

Piia Juurela

image9

Ratkaisumyyjä

Itä-Suomi / Joensuu


Puh. 040 481 4371

piia@bbr.fi

Kalervo Liuski

image10

Ratkaisumyyjä

Kainuu / Sotkamo


Puh. 044 017 7577

kalervo@bbr.fi

Veli-Pekka Syväoja

image11

Ratkaisumyyjä

Uusimaa / Espoo


Puh. 045 220 0221

veli-pekka@bbr.fi

Taina Nieminen

image12

Myynnin assistentti

Jyväskylä


Puh. 040 921 1101

taina@bbr.fi