Haluatko kuulla lisää?

Lähetä meille viesti!

Tämän sivuston suojauksessa käytetään reCAPTCHA-menetelmää, ja Googlen Tietosuojakäytäntö ja Käyttöehdot ovat voimassa.

Mitäpä jos tapaisimme?

Tapaamme mielellämme asiakkaitamme.

Haluamme tehdä sen Sinulle helpoksi ja siksi me tulemme luoksesi!

Blueberry Leasing Oy

Jyväskylä, Keski-Suomi, Finland

Puh. 045 237 8348 myynti@bbr.fi

Tilaa

Me palvelemme!

Kari Mäkinen

image38

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi


Puh. 040 730 2625

kari@bbr.fi

Jonna Laitinen

image39

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi


Puh. 050 345 5455

jonna@bbr.fi

Teemu Humppi

image40

Ratkaisumyyjä


suorittamassa asevelvollisuutta


teemu@bbr.fi

Lauri

image41

Ratkaisumyyjä

Keski-Suomi


Puh.

lauri@bbr.fi

Veli-Pekka Syväoja

image42

Ratkaisumyyjä / Mate Bike

Espanja / Fuengirola


Puh. +358 45 220 0221

veli-pekka@bbr.fi

Paavo

image43

Ratkaisumyyjä

Pääkaupunkiseutu


Puh.

paavo@bbr.fi

Kalervo Liuski

image44

Ratkaisumyyjä

Kainuu / Sotkamo


Puh. 044 017 7577

kalervo@bbr.fi

Anne Lindgren

image45

Myynti- ja liiketoiminnan

kehitysjohtaja

Uusimaa / Espoo


Puh. 045 340 3830

anne@bbr.fi

Juha Humppi

image46

Toimitusjohtaja

Keski-Suomi / Jyväskylä



Puh. 045 237 8348

juha@bbr.fi